Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zawodnicy SP Bestwinka w czołówce powiatu

07. 10. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5592

 26.10.br. o godz.11.00 w nowo otwartej hali sportowej Gimnazjum w Wilkowicach  odbyła się IX Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego w powiecie bielskim. Otworzył ją wicestarosta bielski Mirosław Szemla, a w programie znalazł się ceremoniał olimpijski, ślubowanie zawodników, trenerów i sędziów, podsumowanie Powiatowego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok 2006/2007, uroczyste otwarcie sportowego roku szkolnego z powiecie bielskim, występy sportowe i artystyczne młodzieży oraz spotkanie władz samorządowych z zaproszonymi gośćmi. Ze szkół gminy Bestwina najlepszy wynik osiągnęli młodzi zawodnicy ze szkoły podstawowej w Bestwince, zajmując w klasyfikacji 3 miejsce ( na zdjęciu trzecia od lewej Małgorzata Kędzior, czwarty Waldemar Fluder).

Szkoły podstawowe:
1. SP Jaworze
2. SP nr 1 Ligota
3. SP Bestwinka
4. SP nr 2 Kozy
5. SP nr 1 Kozy

Szkoły gimnazjalne:
1. Gimnazjum Ligota
2. Gimanzjum Kozy
3. Gimnazjum nr 1 Czechowice-Dziedzice
4. Gimnazjum nr 3 Czechowice-Dziedzice
5. Gimnazjum nr 2 Szczyrk
Szkoły ponadgimnazjalne:
1. ZSTiL Czechowice-Dziedzice
2. ZL Czechowice-Dziedzice
3. LO Kozy
4. ZS „Silesia” Czechowice-Dziedzice
5. LO Buczkowice

Do góry