Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Bestwinka zwyciężyła, Kaniów przegrał

07. 10. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 7110
 Bardzo dobre spotkanie rozegrała drużyna Mariusza Cupriaka. Kibice nie byli pewni, czy przegrana w Bujakowie z jedną z najsłabszych drużyn A – klasy to był wypadek przy pracy, czy zapowiedź obniżki formy. Wczoraj zawodnicy udowodnili, że potrafią grać w piłkę i wygrywać, a wynik mógł być jeszcze bardziej korzystny, ponieważ Damian Pietruszka i Sławomir Głombek nie wykorzystali tzw. 100 – procentowych sytuacji. Sędzia nie uznał jeszcze bramki zdobytej w końcówce meczu przez Rafała Zbijowskiego.
KS Bestwinka - LKS Sokół Hecznarowice 2-0 (1-0)
Bramki: Paweł Łukosz oraz Marcin Jarosz
Skład: Chmielniak-Holek, Głombek, Łukosz Arek(Wróbel Daniel), Bigos, Jarosz, Pietruszka, Wierzgoń(Furczyk), Ślosarczyk(Chmielniak Bartek), Łukosz Paweł, Zbijowski(Kosmaty)
Rezerwa: Dudek, Bieszczad, Woźniak

Nie wiedzie się natomiast drużynie LKS „Przełom” Kaniów. Ostatni raz kibice cieszyli się ze zwycięstwa o ligowe punkty u siebie dokładnie 12 sierpnia 2006 roku, kiedy „Przełom” wygrał, jeszcze wtedy w lidze okręgowej z Milówką 2:1. Od tego czasu, a więc już przeszło rok, najlepszym wynikiem uzyskanym na własnym boisku był remis. Mimo zawsze gorącego dopingu młodych kibiców nie udało się zdobyć 3 punktów. I tak samo było w ostatniej potyczce z GLKS Wilkowice. Optyczną przewagę mieli Kaniowianie, a bramkę zdobyli zawodnicy Wilkowic.
Trener Wiesław Kucharski powiedział po meczu: Miałem nadzieję, że ten mecz wygramy i przełamiemy złą passę na własnym boisku, tym bardziej, że poprawiła się frekwencja treningowa. Stało się jednak inaczej ze względu na brak skuteczności moich zawodników. Nie potrafimy wykorzystać bardzo dobrych okazji, a bez tego meczu nie wygramy. Cóż, trzeba jak najszybciej podnieść głowy po porażce i myśleć już o następnym meczu.

LKS "Przełom" Kaniów - GLKS Wilkowice 0:1
Skład Kaniowa: Janeczko- Łanocha, Soloch, Fluder- Lach, Grygierzec, Sztorc (Ryszka), Gąsiorek (Adamczyk), Wróbel - Szwed (Żurek), Danel (Droździk)
Drużyny młodzieżowe: - Kaniów:
Młodzicy: LKS "Przełom" Kaniów - LKS Milówka 0:3 (0:3)
Skład Młodzików:Melerowicz- Lach, Tomala, Brzeźniak, Janeczko- Tomaszek, M. Radwański, P. Radwański, Janusz- Luranc (Kozub), Lachowski
Juniorzy: LKS "Przełom" Kaniów - LKS Milówka 3:1 (1:1)
Skład Juniorów:Stachowicz- Błąkała (Ryszka), Kóska, Sporys, Kubies- Faruga, Wuss, Kmiotek, Wawrzyczek (Góra)- Maron, Medwid
Strzelcy: Grzegorz Maron -2 , Kamil Kmiotek
Juniorzy Młodsi: LKS "Przełom" Kaniów - TS Podbeskidzie 0:5 (0:1)
- Bestwinka:
Juniorzy : LKS Pionier Pisarzowice - KS Bestwinka 2-0 (0-0)
Skład: Bieszczad, Tatoń, Kuś, Dłuciok, Święs, Kamyczek, Szwed, Wróbel Paweł I (Nycz), Wróbel Paweł II, Chmielniak(Starsiak), Furczyk
Trampkarze: LKS Pionier Pisarzowice - KS Bestwinka 0-6 (0-3)
Bramki dla Bestwinki zdobywali : Roj (25, 54) Dłuciok (26) Miroski (30) Markiel (40, 47)

Skład : Dawidek, Janua, Puczka Patryk, Puczka Robert, Dłuciok, Markiel, Niemczyk(Fiołek), Prymula, Miroski, Walecki, Roj
- Bestwina
Młodzicy: LKS Bestwina - LKS Metal Węgierska Górka - 0:4
Juniorzy: LKS Bestwina - LKS Metal Węgierska Górka  0:1

Do góry