Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Pechowy wyjazd kajakpolistów

07. 09. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5762

 Około 300 kilometrów przed Paryżem doszło do wypadku, w którym ucierpiała przyczepa doczepiona do autokaru, którym jedzie na Mistrzostwa Europy kadra polskich kajakpolistów (m.in. zawodniczki i zawodnicy UKS „Set” Kaniów), a na której transportowane są kajaki.
Niemiecki kierowca zasnął za kierownicą prowadzonego przez siebie samochodu i wjechał w przyczepę, powodując jej całkowite zniszczenie (nadaje się tylko do kasacji). Sam kierowca przebywa w szpitalu. Jeden kajak został całkowicie zniszczony, inne po drobnych naprawach będą nadawać się do gry. W dalszym transporcie kajaków na miejsce zawodów pomogli gospodarze mistrzostw, ale nasza ekipa spóźniła się na odbiór techniczny sprzętu. Wierzymy, że sędziowie wezmą pod uwagę okoliczności spóźnienia i dopuszczą naszych zawodników do udziału w mistrzostwach.
Transport powrotny sprzętu odbędzie się na ściąganej w trybie awaryjnym przyczepie z Choszczna.

Trzymajmy kciuki i za sportowe sukcesy i za szczęśliwy powrót. 

Do góry