Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Otwarcie Przedszkola w Kaniowie

07. 09. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5282

31 sierpnia br o godz.15 nastąpiło uroczyste otwarcie, poświęcenie i oddanie do użytku Przedszkola Publicznego w Kaniowie po remoncie prowadzonym od ubiegłego roku.

Przedszkole to wchodzi w skład Zespołu Szkolno -  Przedszkolnego, dlatego też rolę gospodyni pełniła Pani dyrektor Barbara Konarska - Węgrzyn i wraz z wójtem Stefanem Wodniakiem dokonała symbolicznego przecięcia wstęgi. Następnie zaproszeni goście oraz pracownicy Przedszkola oglądali wszystkie sale oraz zaplecze. Ksiądz Proboszcz Jan Mamcarz wraz z Panią dyrektor zaprosili wszystkich uczestników do Auli Jubileuszowej przy Parafii, gdzie dzieci przedszkolne oraz szkolne przedstawiły krótki program artystyczny.Zdjęcia z otwarcia można zobaczyć w Galerii

Jak przebiegał remont, co w jego ramach wykonano, ile kosztował oraz jaki program przygotowały dzieci można zobaczyć na krótkim filmie:


Do góry