Lider zwyciężył w Kaniowie

09. 04. 26
Odsłony: 4633

LKS Bestwina pokazał, że słusznie prowadzi w bielskiej A – klasie i pokonał LKS Kaniów  0:2.
Mecz derbowy, podobnie, jak przed tygodniem mecz KS Bestwinka – LKS Kaniów, dostarczył kibicom wielu emocji, chociaż padło mniej bramek. Niewątpliwie na słowa uznania zasłużył dzisiaj bramkarz LKS Bestwina Bogusław Tan, wyciągając z bramki ze trzy „setki”.
Gole dla Bestwiny zdobyli Grzegorz Kalamus (na zdjęciu po lewej) i ,jak sam siebie określa, „czarny koń” Adrian Damaz (zdjęcie po prawej).
LKS „Przełom” Kaniów – LKS Bestwina 0:2

W trakcie drugiej połowy meczu, z inicjatywy zarządu LKS "Przełom" Kaniów, wśród kibiców przeprowadzono zbiórkę pieniężną na rzecz chorego zawodnika UMKS Czechowice Sebastiana Korzuna. Dokładna kwota wraz z dowodem wpłaty na konto zostanie podana w poniedziałek.

KS Bestwinka przywiózł jeden punkt z meczu wyjazdowego do Bujakowa.
Groń Bujaków – KS Bestwinka 1:1, bramkę zdobył Piotr Garstka. Jako ciekawostkę podaję, że w bramce KS Bestwinka ojciec Piotr, czyli popularny swego czasu „Pióro” zastąpił po 10 – letniej przerwie swojego syna Dominika Chmielniaka. Jak podaje autor relacji z meczu na stronie http://ksbestwinka.futbolowo.pl , Piotr Chmielniak bronił rewelacyjnie, dwukrotnie chroniąc swój zespół przed utratą bramki.

P.S. Żadna z osób biorących udział w konkursie "Wytypuj wynik" nie podała prawidłowego wyniku.