Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Porażka LKS Bestwina

07. 08. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 6236

 Od porażki rozpoczęła się dla zawodników LKS Bestwina runda jesienna sezonu 2007/2008 rozgrywek piłkarskich o mistrzostwa klasy okręgowej bielskiego podokręgu.
Przeciwnikiem Bestwinian była Zapora Porąbka. Kilkanaście dni temu drużyny te spotkały się w meczu o Puchar Polski i wówczas  LKS Bestwina uległ Zaporze 2:3.
Dzisiaj bestwińskim zawodnikom ani razu nie udało się pokonać bramkarza gości, natomiast bramkarz gości pokonał bramkarza LKS Bestwina, ponieważ był wykonawcą rzutu karnego. Warto przypomnieć że tuż przed rozpoczęciem sezonu drużynę opuścił trener Eugeniusz Wyląg a z klubem pożegnało się również kliku zawodników, którzy stanowili o sile tej drużyny.

 

Przed rozpoczęciem meczu odbyła się miła uroczystość.

 Przewodniczący Wydziału Gier BOZPN – Brzeźniak Władysław oraz przewodniczący Wydziału Szkolenia Eugeniusz Kulig wręczyli drużynie seniorów LKS Bestwina Puchar Fair Play za zajęcie I miejsca w klasyfikacji fair play w sezonie 2006/2007 natomiast

 drugi puchar przeznaczony był dla juniorów za zwycięstwo w rozgrywkach klasy C i awans do wyższej grupy rozgrywek juniorskich.

 Prezes Adam Tomala może być dumny ze swoich zawodników za grę w sezonie 2006/2007.
 Zawodnicy Bestwiny przystąpili do meczu w składzie: Janowiec Wojciech, Kapuśnik Zbigniew, Rajwa Marcin, Rudyk Marcin, Gołąb Marcin, Kalamus Grzegorz, Słowiński Dawid, Czopek Damian, Pilarz Jacek, Aleksandrowicz Robert, Skęczek Szymon,. Zawodnicy rezerwowi: Owczarz Sławomir, Figna Bartosz, Małaczek Mateusz, Zdeb Łukasz, Damaz Adrian.
LKS Bestwina  - Zapora Porąbka 0:3
0:1 Janosz (59 min.)
0:2 Szymala (78 min. - karny)
0:3 Kierczak (88 min.)

Do góry