Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Finał GALS

09. 03. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4542

 Organizowana przez dyrektora Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Grzegorza Bobonia oraz radnych Jerzego Zużałka i Andrzeja Wojtyłę Gminna Amatorska Liga Siatkówki dobiega końca. W drugiej jej edycji walczyło na parkiecie 6 drużyn, a do ścisłego finału, który zostanie rozegrany o godz. 9 w najbliższą sobotę, 28 marca, awansowały trzy najlepsze drużyny rundy zasadniczej, tj. Lontex, Agropunkt oraz Orły Adama.

Największe szanse na wygraną ma Lontex, który do tej pory odnosił same zwycięstwa, ale o końcowym zwycięstwie zadecyduje zapewne dyspozycja dnia i każda z tych drużyn może zająć najwyższe miejsce na podium.
Z dotychczasowymi wynikami można zapoznać się w zakładce Gminna Liga Siatkówki.

Do góry