Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wzmocnienia w LKS Bestwina

09. 03. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4101
 W ekipie przewodzącego rozgrywkom bielskiej A-klasy LKS-u Bestwina doszło do zapowiadanych wzmocnień kadrowych.
W wygranym 2:1 spotkaniu kontrolnym ze Spójnią Landek w zespole z Bestwiny zagrali piłkarze, którzy wiosną mają dopomóc drużynie w powrocie do „okręgówki”. Na boiskach bielskiej A-klasy zobaczymy w rundzie rewanżowej Mariusza Koziełka. 21-letni pomocnik był do niedawna zawodnikiem czechowickiego MRKS-u. Innym z pozyskanych graczy jest 25-letni obrońca Paweł Wolff, występujący ostatnio w ekipie z Landeka. Niewykluczone jest, że do kadry dołączy jeszcze jakiś piłkarz, co zdecydowanie pozwala w zespole LKS-u upatrywać jednego z najpoważniejszych kandydatów do awansu. – Ważne, że nikt nie opuścił zespołu, a skład udało się jeszcze wzmocnić. Poza tym wszystko jest „po staremu”. Spokojnie trenujemy, aby przygotować się właściwie do spotkań ligowych – zauważa Rafał Stawowczyk, grający szkoleniowiec LKS-u Bestwina.
Ostatni sparing - LKS Bestwina - Rekord Bielsko-Biała (juniorzy)  0:3
http://www.sportowebeskidy.pl
Do góry