Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Konkurs dla kibiców

09. 03. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4025
 Oficjalny Serwis LKS "Przełom" Kaniów powstał 1 marca 2006 roku.Minęły zatem 3 lata od kiedy kibice piłki nożnej mogą śledzić wydarzenia z życia klubu na  pierwszym jego w historii serwisie internetowym. Z tej okazji administratorzy przygotowali dla wszystkich kibiców piłki nożnej KONKURS z nagrodami.
Konkurs polega na rozwiązaniu quizu pt: "Wiedza o portalu", składającego się z 8 pytań dotyczących tylko i wyłącznie znajomości Strony Przełomu oraz rozpoznania zawodników Przełomu na załączonym zdjęciu.
Z pytaniami konkursowymi można zapoznać się tutaj: http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.855
Odpowiedzi należy przysyłać na adres e-mail biuroprzelomu©o2.pl do środy do godz. 20. O ostatecznym rozstrzygnięciu zabawy zadecyduje suma punktów, a następnie kolejność zgłoszeń.
Do góry