Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dziękujemy krwiodawcom

09. 02. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4067

  Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Bestwina składa serdeczne podziękowania wszystkim krwiodawcom, którzy mimo panującego mrozu stawili sie dzisiaj, 22 lutego br, na parkingu przy kościele parafialnym w Bestwinie aby honorowo oddać krew.

Zarejestrowały się 43 osoby, w tym wiele kobiet, ale ostatecznie lekarz zakwalifikował do oddawania krwi 36 osób, od których uzyskano 16 200 ml tego najcenniejszego lekarstwa.

Zarząd Gminnego Klubu HDK PCK składa podziękowania księżom wszystkich parafii naszej gminy za rozpropagowanaie akcji a księdzu proboszczowi z Bestwiny za udostępnienie parkingu i salek katechetycznych, w których krwiodawcy mogli wypełniać kwestionariusze.

Najbliższa akcja organizowana przez Klub odbędzie sie 26 kwietnia w Kaniowie. 

Do góry