Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Bal przedszkolaków

09. 02. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4436

ImageImageW niedzielę 8 lutego, w strażnicy OSP w Kaniowie, odbył się karnawałowy bal przebierańców dla dzieci. Imprezę zorganizowała Rada Rodziców Zespołu Szkolnego - Przedszkolnego w Kaniowie we współpracy z nauczycielami i pracownikami przedszkola.
Jak co roku dla najmłodszych przebierańców czekały liczne atrakcje.
ImageImageMnóstwo zabaw, konkursów, tańców i dobrego humoru gwarantował prowadzący bal wodzirej. W tym roku wśród dziewczynek dominowały księżniczki i królewny natomiast wśród chłopców byli kowboje, strażacy i piraci.
Rodzice i opiekunowie mogli zakupić dla swoich pociech pyszne ciasto i posilić się w obficie zaopatrzonym bufecie. Nie mogło zabraknąć również loterii fantowej, której 120 losów rozeszło się błyskawicznie.
ImageImageOprócz zaangażowania pracowników przedszkola oraz rodziców wymienić należy sponsorów zabawy. Byli to: pan Leszek Kosmaty i firma Bud – Tor, Serwis Maroszek - Daria i Damian Maroszek, Dom Dla Każdego - Marek Głąb, Firma „Hybro”, Sklep Motoryzacyjny - Stanisława Maroszek, Cukiernia Asteria, Grażyna i Roman Sas, Barbara i Adam Gawęda, Sklep Spożywczy - Agata Woźniak, Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie, Sklep Spożywczo-Przemysłowy - Jolanta Kopeć, Sklep Akcydensy Czechowice-Dziedzice, Sklep Spożywczy Barbara Bierońska, Anonimowy sponsor- Przyjaciel Przedszkola.

Do góry