Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Konkursy, spotkania - terminy.

09. 02. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3979
Jeszcze tylko przez dwa dni można nadsyłać walentynkowe życzenia w konkursie ogłoszonym przez www.gminabestwina.info.Szczegóły w informacji z dnia 27.01.2009 . Na autorkę czy też autora najbardziej oryginalnych życzeń czeka romantyczna kolacja we dwoje w Willi Eureka w Czechowicach – Dziedzicach. Jeśli autorem będzie osoba nieletnia lub też miejsce zamieszkania uniemożliwi jej skorzystanie z zaproszenia do Willi Eureka otrzyma od portalu odtwarzacz MP3 Creative 1 GB.
Aby wziąć udział w VII Ogólnopolskim Konkursie Poezji Religijnej „O Palmę Wielkanocną” należy swoje prace nadesłać do 28 lutego br do organizatora - Gminnej Biblioteki Publicznej w Bestwinie.
Gminny Klub Honorowych Dawców Krwi ogłosił 3 stycznia br  konkurs plastyczny promujący honorowe krwiodawstwo.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych, dla których motywem przewodnim pracy jest hasło „Krew darem życia” oraz dla uczniów gimnazjum, których zadaniem jest wykonanie plakatu promującego honorowe krwiodawstwo.Termin składania prac upływa 28 lutego, a należy je składać w sekretariatach szkół (autorzy prac spoza gminy Bestwina winni je przesłać na adres Urzędu Gminy z dopiskiem na kopercie "Konkurs plastyczny").
Gminne Koło Pszczelarzy i Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie zapraszają na spotkanie na temat wpływu produktów pszczelich na zdrowie człowieka Prelekcję wygłosi inż. Henryk Chmiel z Gliwic, mistrz pszczelarski, hodowca matek pszczelich.
W programie również prezentacja produktów pszczelich i degustacja miodów. Zapraszamy w dniu 13 lutego na godz. 15.00 do Czytelni GBP.
18 lutego o godz. 15.00, również w czytelni GBP w Bestwinie odbędzie się spotkanie z Jerzym Klistałą- autorem książki "Martyrologium"(będzie można nabyć książkę z autografem Autora).Szczegóły na http://gbpbestwina.eu
21 lutego o godz.9 rusza Gminna Liga Siatkówki Amatorów. Harmonogram w zakładce Gminna Liga Siatkówki
Do góry