Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sukcesy naszych uczniów

09. 01. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4434
 Bardzo dobrze wypadli uczniowie naszych szkół w  Powiatowym Konkursie Ekologicznym "Człowiek a Środowisko" organizowanym przez starostwo powiatowe w Bielsku - Białej. Na konkurs wpłynęło ponad 550 prac, tym bardziej więc cieszą wyniki uzyskane przez naszych uczniów. Najlepsze miejsce, bo pierwsze w kategorii prac fotograficznych zdobył uczeń 4 klasy Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kaniowie - Kamil Wawoczny.
A oto inni laureaci konkursu:
- Adrian Skrudlik kl.5a - III miejsce w kategorii prac plastycznych,
- Kinga Jonkisz kl.6 - III miejsce w kategorii prac multimedialnych,
- Klaudia Tomala kl.6 - wyróżnienie w kategorii prac multimedialnych (wszyscy uczniowie ZS-P w Kaniowie) oraz  Kacper Siwiec z klasy IV  i Jakub Olejak z klasy V z ZS-P w Janowicach - wyróżnienia w kategorii prac plastycznych.
Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na stronie:
http://www.tv.bielsko.biala.pl/czlowiek_a_srodowisko_1935.html

Harcerze 7 Drużyny Harcerskiej "Ogień" działającej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Bestwinie uczestniczyli w Ogólnopolskim Konkursie "Zielone Harcowanie". W konkursie "Gramy w zielone" w kategorii drużyny harcerskie nasza drużyna zajęła I miejsce. To nie jedyny sukces bestwińskich harcerzy.Iga Wójtowicz i Lidia Ślosarczyk zajęły pierwsze miejsca w konkursie fotograficznym. (źródło :http://www.zspbestwina.inf.edu.pl)

Do góry