Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Co słychać w LKS Bestwina?

09. 01. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 4199
 Portal www.sportowebeskidy.pl rozmawiał ze szkoleniowcem lidera bielskiej A - klasy LKS Bestwina - Rafałem Stawowczykiem . Oto zapis tej rozmowy:
– Na dziś nie ma zmian w kadrze, natomiast planowane jest przyjście dwóch młodzieżowców, którzy wzmocniliby formację obronną i linię pomocy. Rozmawiamy także z dwoma innymi, bardziej doświadczonymi zawodnikami i możliwe, że dołączy do nas także jakiś napastnik – zaznacza Rafał Stawowczyk, grający szkoleniowiec lidera bielskiej A-klasy.
Na pierwszym treningu piłkarze z Bestwiny spotkają się 17 stycznia. Wówczas zawodnicy rozegrają wewnętrzną gierkę. – Na początku przygotowań będziemy trenować dwa, trzy razy w tygodniu, a 24 stycznia zagramy pierwszy mecz sparingowy – dodaje szkoleniowiec bestwinian. Formę LKS-u przetestuje wpierw Pasjonat Dankowice, a w kolejnych grach kontrolnych piłkarze z Bestwiny mierzyć się będą m.in. z Iskrą Pszczyna, Drzewiarzem Jasienica czy juniorami bielskiego Rekordu. W planach jest również udział przedstawiciela bielskiej A-klasy w halowym turnieju w Goczałkowicach. – Przerwa między rundami jest wyjątkowo długa i na pewno przyjdzie także czas na bardziej intensywne treningi. Cel na rundę wiosenną jest jasny – walczymy o pierwsze miejsce. Mamy świadomość, że rywale nie ułatwią nam zadania – podsumowuje R.Stawowczyk.
Do góry