Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sportowy quiz z nagrodami

08. 12. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3928

 W niedzielę o godzinie 20:00 na głównej  stronie portalu www.przelom-kaniow.info pojawi się quiz sportowy dotyczący wydarzeń w kaniowskim klubie w 2008 roku.
Quiz składać się będzie z 12 pytań z odpowiedziami a,b,c,d. Tylko jedna opcja w danym pytaniu będzie poprawna. Z każdego miesiąca organizator wybierze jedno wydarzenie, jednak ich kolejność będzie wymieszana.Wygra osoba, która jako pierwsza przyśle poprawne odpowiedzi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W przypadku, gdy do wtorku do godziny 20:00 żaden z uczestników nie przyśle wszystkich poprawnych odpowiedzi, wygra osoba, która udzieli ich najwięcej. Nagrodzone będą dwie osoby:

1. miejsce - radio z odtwarzaczem CD/MP3
2. miejsce - pendrive 1 GB

Do góry