Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaproszenie na Kaniospartakiadę

24. 05. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 295
hdimg78fb5bd5d60f01cdc22e9079ad3a86Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców działająca przy ZSP Kaniów oraz Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom "Z Sercem na Dłoni' zapraszają w najbliższą środę, 29 maja na Kaniospartakiadę, która odbędzie się w hali sportowej i na przyszkolnych terenach zielonych.
 
Impreza ta ma charakter charytatywny, całkowity dochód przeznaczony zostanie na doposażenie przedszkola.
 
Szczegóły na plakacie. Zaproszenie skierowane jest do wszystkich, wszak i "wszystkie dzieci nasze są".
 
Przyjdź, na pewno nie pożałujesz spędzonego tam czasu! Nie martw się obiadem — zjesz coś dobrego z grilla, na deser pyszne, domowe ciasto i kawę lub herbatę. Będziesz mieć ochotę na watę cukrową albo popcorn? Też się znajdzie. Zechcesz pomalować swoją szlachetną twarz? Spoko — możesz przecież zaszaleć, czwartek jest wolny od szkoły i pracy, nie musisz się myć :-) po powrocie do domu. Warkoczyk też możesz sobie zapleść, jeśli tylko masz w co go wpleść :-).
 
Chcesz fotkę z Żółwiem Ninja, bałwankiem Olafem (doceń, że mimo takich wysokich temperatur przybył do Kaniowa), czy też Misiem ? Na pewno te bajkowe postacie zapozują z Tobą, a Ty w ramach wdzięczności będziesz mógł dorzucić jakiegoś "piątaka" do skarbonki :-).
 
Społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego czeka na Ciebie!
Do góry