Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Świetne występy Julity Gawędy i Zuzanny Kędzior w Mistrzostwach Śląska

24. 05. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 850
3e8uXt8aOgoDMpiCdsw4O1FVWC9t WTWY5DvE4O0W sobotę, 18 maja, w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Skrzatów i Żaków w Tenisie stołowym. W zawodach wystartowali podopieczni Dagmary Sikory, zawodniczki i zawodnicy działającego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bestwince, UKS THE Best Bestwinka.
W Skrzatkach aż dwa miejsca na podium wywalczyły nasze zawodniczki. Srebrny medal wywalczyła Julita Gawęda, a miejsce 3 i medal brązowy Zuzanna Kędzior. Bardzo blisko strefy medalowej była Zosia Lach, która ostatecznie zajęła miejsce 5.
Wśród Skrzatów miejsce 7 zajął Rafał Kóska, a miejsce 13 Daniel Pawełko.
Był to ostatni turniej w tym sezonie.
Gratulacje i słowa uznania dla wszystkich za ciężką pracę i walkę o każdą piłeczkę!
Brawo!!!
Do góry