Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Z tenisowych stołów i wodnych boisk

24. 05. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 163
P J G KozySzczecinW ostatni weekend w Centrum Sportowo – Widowiskowym w Kozach odbyło się Grand Prix Kóz w Tenisie Stołowym „Złota Koza’2024”. Z powodzeniem wzięło w nim udział rodzeństwo Julita i Patryk Gawęda.
Patryk zajął 2 miejsce, Julita 5.
Gratulacje!
Zawodniczki i zawodnicy UKS Set Kaniów brali udział w Międzynarodowym Turnieju Kajak Polo w Szczecinie.
Męska drużyna w składzie: Łukasz Pilarz, Bartłomiej Dawidek, Paweł Michalec Jery Mansner, George Atanassov zajęła III miejsce w I Dywizji. Łukasz Pilarz z 10 golami zajął I miejsce w klasyfikacji najlepszych strzelców, Jerry Mansner był drugi – 9 bramek, Paweł Michalec trzeci – 8 trafień.
W Dywizji III drużyna: Joanna Szafarczyk, Kaja Gruszka, Kacper Gandor, Mateusz Borlicki, Adam Sołdra, Robert Sołdra zajęła IV miejsce. Spośród naszych zawodników najwięcej bramek zdobyli: Adam Sołdra – 8, miejsce 8 i Kacper Gandor – 6, 10 miejsce).
Ponadto Max Borlicki występował w reprezentacji Polski U17, która zajęła w II Dywizji drugie miejsce. Max zdobył dla swojego zespołu 6 bramek.
Do góry