Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

IV Sprzątanie Wisły - aktualizacja

24. 04. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 403
Sprzatanie WislyNa Facebooku Postkajaki.pl zachęca do udziału w IV Sprzątaniu Wisły.
Akcję tę wspiera Gmina Bestwina, zaopatrując chętnych w potrzebne narzędzia do zbierania odpadów i zapewniając grilla na zakończenie wydarzenia oraz Wody Polskie, które zajmą się utylizacją zebranych odpadów.
UWAGA!!! Dla każdego uczestnika przewidziane są upominki, ale pamiętaj, żeby zapisać się wcześniej! ”https://forms.gle/9c3uEfFXJBxp4cw79
Kończąc wpis na Facebooku, organizatorzy zachęcają: Dołącz do naszej społeczności, działaj lokalnie i razem sprawmy, by Wisła lśniła w czystości!
 
SOBOTA, 20 kwietnia, godz. 10.00 - zbiórka na przeprawie przez rzekę Białą w ciągu drogi technologicznej (koło lotniska - dojazd ul. Kóski i ul. Czechowicką, następnie drogą technologiczną, a od strony Czechowic-Dziedzic ul. Nad Białką.).
 
UWAGA!!! Ze względu na pogodę rozpoczęcie sprzątania przesunięte na godz.11.00.
Do góry