Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

24. 04. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 432
Klasa B – Rotuz II Bronów - KS Bestwinka – niedziela, 21.04.2024, godz.15.00
Rotuz II Bronów wygrał do tej pory 2 spotkania i zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem 6 punktów. Stosunek bramek 17:32.

Klasa A – LKS Przełom Kaniów – Żar Międzybrodzie Bialskie – niedziela, 21.04.2024, godz. 17.00.
Przy okazji ostatniej kolejki trener Żaru, Krzysztof Mrózek, tak się wypowiadał: „- W takim meczu, jak Pionier - Przełom - a więc gdy walczą drużyny, które gonimy - oczywiście kibicuje się remisowi (śmiech). Na pewno nie brakowało w tym spotkaniu walki i męskiej gry. Teraz jedziemy w nadchodzący weekend do Kaniowa i będziemy chcieli zbliżyć się do tego środka tabeli.” Żar jest przedostatni i do LKS Kaniów traci 5 punktów. W ostatnim meczu pokonał u siebie Orła Kozy 2:0.

Liga okręgowa – LKS Bestwina – Drzewiarz Jasienica – sobota, 20 kwietnia, godz. 17.00.
W ostatnim meczu Drzewiarz pokonał BKS Stal Bielsko-Biała 2:0 i jest samodzielnym liderem Ligi Okręgowej Bielsko – Tychy. W 20 meczach odniósł 17 zwycięstw, 2 mecze zremisował i doznał 1 porażki. Bramki 66:11. LKS Bestwina czeka bardzo trudne zadanie, ale czy czasem nie bywa tak, że wymagający przeciwnik wyzwala nowe siły i umiejętności?
Wystarczy przyjść na mecz i przekonać się, każdy dodatkowy kibic to również dodatkowa mobilizacja drużyny.

LKS Bestwina Dziewczyny wyjeżdża do Świętochłowic. AP TYGRYSKI ŚWIĘTOCHŁOWICE 2019 - LKS Bestwina Dziewczyny - niedziela, 21.04.2024, godz. 15.00

 

Do góry