Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sobotnie wyniki Pucharu Polski

07. 08. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 5985

 Wczoraj odbyły się dwa z zapowiadanych wcześniej meczów Pucharu Polski.

Wilamowiczanka Wilamowice pokonała u siebie LKS Mazańcowice 2:1.
Mimo ambitnej postawy  zawodników z Mazańcowic, którzy do samego końca walczyli o każdą piłkę, nie udało im się zmienić rezultatu. Warto przypomnieć, że obie drużyny są przeciwnikami kaniowskiego „Przełomu” i KS Bestwinka w walce o ligowe punkty w „A” klasie.
Z kolei naszpikowany czeskimi zawodnikami „Sokół” Zabrzeg przegrał w Jasienicy z tamtejszym „Drzewiarzem” 2:0. Kibice „Sokoła” twierdzą, że ich drużyna wystąpiła w osłabionym składzie. Czas pokaże kto będzie występował w rozgrywkach ligowych. W tym meczu zawodników zza południowej granicy było aż 6. Oto skład „Sokoła”:
Sokół: Červenka – Distel, Neumann, Sochocka, Karut, Kryger, Ulehla, Świeży, Holy, Krečmer, Hołys (Czylok).

Dzisiaj kolejne mecze. 

Do góry