Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Cudze chwalicie swego nie znacie - poznajmy gwiazdy tegorocznego Swięta Karpia

24. 04. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 344
Poniższa informacja była, oczywiście, prima aprilisowym żartem. Jeśli udało nam się wywołać na Waszych twarzach chociaż jeden uśmiech, to cel został osiągnięty. Tak czy owak, mamy nadzieję, że będziemy się znakomicie bawić na Święcie Karpia 10 sierpnia br.
To nie był pomysł, którego realizacja została podjęta pod wpływem chwili. Kiedy Stowarzyszenie Wędkarskie „Kaniowski Karp Królewski” z różnych względów, ale głównie związanych z przepisami sanepidu, podjęło decyzję, żeby wędzenie i sprzedaż karpi, powierzyć podmiotom zewnętrznym rozważano, w jaki sposób wędkarze mogliby się szerzej zaprezentować uczestnikom „Święta Karpia”. Powszechnie znane są różne talenty członków Stowarzyszenia. Kiedy dotarła do nich informacja, że dyrektor GOK zamierza wziąć udział w wyborach na wójta gminy Bestwina i nie będzie miał za bardzo czasu, aby szukać godnych wykonawców na Święto Karpia, na dodatek budżet gminy zostanie nadszarpnięty w związku z wyborami, postanowiono wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować zastąpić na scenie renomowane gwiazdy. Do pomysłu zapaliło się wielu członków zarządu Stowarzyszenia, dobry przykład dali prezes, wiceprezes i skarbnik. Z entuzjazmem podchwycili temat młodzieżowi członkowie Stowarzyszenia. Po co brać udział w jakichś castingach do Voice Kids, czy innych Voice of Poland, jak można wystąpić na kaniowskiej scenie? Starsi wędkarze też uznali, że dobrym przetarciem przed startem w Voice of Senior będzie zaprezentowanie się na Święcie Karpia. I tak od pomysłu do przemysłu przez kilka miesięcy w różnych miejscach i w różnym czasie nagrywali swoje kawałki. Repertuar jest bardzo bogaty, możemy usłyszeć, np. piosenkę z filmu „Uwierz w ducha” (w nie byle jakim wykonaniu :-), ale nie zdradzam), Put Your Head On My Shoulder Paula Anki, , Knockin' On Heaven's Door zespołu Guns N' Roses, You're My Heart, You're My Soul z repertuaru Modern Talking, czy też brawurowe wykonanie utworu Galileo Galileo - zespołu Queen i wiele, wiele innych. Różnorodność sprawi, że nikt nie będzie się nudził.
Powyżej na filmiku skróty ich występów, kilkunastosekundowe próbki ich talentów. Powiedzcie sami, czy zamiast płacić grubą kasę przechodzonym gwiazdom nie lepiej posłuchać naszych rodzimych artystów?
Do góry