Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Garść sportowych informacji z ubiegłego weekendu, zapowiedź kolejnych meczów

24. 03. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 246
Julita GPatryk GJanusz BUbiegły weekend dla kibiców interesujących się szerzej sportem był dosyć bogaty w wydarzenia. Zacznę od najmłodszych sportowców:
Patryk Gawęda brał udział w Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Tenisie Stołowym Zrzeszenia LZS w Żywcu - Oczkowie i zajął 5 – 6 miejsce.
Julita Gawęda z kolei walczyła w Śląskiej Superlidze w Akrobatyce Sportowej i Skokach na Ścieżce i wywalczyła dwa złote medale, zajmując I miejsca w kategorii 2 – ki dziewcząt i 3 – ki dziewcząt w klasie młodzieżowej. Zawody odbyły się w Wyrach.
Barbara Janusz wzięła udział w 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonie Warszawskim. Jest to największy półmaraton w historii Polski, wystartowało w nim 13,5 tys. uczestników.
LKS Bestwina rozgrywał swój mecz na boisku ze sztuczną trawą w Czechowicach-Dziedzica, jego przeciwnikiem był Rotuz Bronów. Mecz zakończył się porażką bestwinian 1:3, bramkę zdobył Wojciech Wilczek.
LKS Bestwina: Kudrys - Nalepa, Rivia, Fluder, Budkiewicz, Patroń (80' Kraus), Kosmaty, Wentland, Gala (75' Grabski), Jurzak (65' Droździk), Wilczek.
LKS Kaniów za przeciwnika miał wicelidera bielskiej A-klasy, GLKS II Wilkowice.
GLKS II Wilkowice - Przełom Kaniów 4:2
Gole dla Kaniowa: Kamil Góra (z rzutu karnego) oraz Damian Woźniak
Najbliższe mecze:
Iskra Pszczyna - LKS Bestwina – sobota, 30.03.2024 r. – godz. 13.00
LKS Ligota - LKS Kaniów – poniedziałek, 1.04.2024. – godz. 16.00
Na własnym boisku LKS Bestwina zagra dopiero 6 kwietnia i zmierzy się o godz. 17.00 z Czarnymi Jaworze, LKS Kaniów również w sobotę, 6 kwietnia, o 17.00 podejmować będzie Zaporę Porąbka.
Do góry