Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Andrzej Witek - kandydat do Rady Powiatu Bielskiego

24. 03. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 282
Drodzy Wyborcy, mieszkańcy Kaniowa, Bestwiny, Bestwinki i Janowic!

Zdecydowałem się na kandydowanie do Rady Powiatu Bielskiego, ponieważ mieszkam w Kaniowie prawie 40 lat i chciałbym zrobić „coś” dobrego dla naszej społeczności gminy Bestwina również poprzez bezpośredni wpływ na samorząd powiatowy.. Posiadam duże doświadczenie życiowe i wiedzę. Byłem członkiem zarządu spółek prawa handlowego. Powoływano mnie wielokrotnie do rad nadzorczych spółek prawa handlowego oraz jako członka komisji rewizyjnych stowarzyszeń i klubów sportowych. Od 2010 roku jestem członkiem rady nadzorczej lokalnej instytucji finansowej. W 2018 roku podjąłem decyzję o rozpoczęciu własnej działalności.

Chcę wykorzystać swoją wiedzę i potencjał dla dobra mieszkańców.

Proszę o Wasz głos!

Do góry