Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Trochę sportowych informacji z ostatniego weekendu

24. 02. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 991
Gala 100 leciaGala 100 lecia 1Gala 100 lecia 2Gala 100 lecia 3LKS Dziewczyny futsalPatryk GawedaDziewczyny LKS Bestwina uczestniczyły w turnieju futsalu o Puchar Prezesa LKS Goczałkowice-Zdrój.
Turniej stał na bardzo wysokim i wyrównanym poziomie. Drużyna LKS Bestwina Dziewczyny zakończyła zmagania na 4 miejscu, a wyniki poszczególnych spotkań prezentowały się następująco:
LKS Bestwina - LKS Goczałkowice-Zdrój 0:1
LKS Bestwina - TS Mitech Żywiec 2:2 (2 x Paulina Urbanke)
LKS Bestwina - Iskra Brzezinka 1 1:1 (1 x Ola Jonkisz)
LKS Bestwina - Iskra Brzezinka 2 0:1
Należy dodać, że bestwinianki były jedynym przedstawicielem IV-ligowych rozgrywek, a wszystkie pozostałe drużyny na co dzień rozgrywają swoje mecze na poziomie III ligi.
Brawo!
Seniorzy LKS Bestwina rozegrali sparing z A-klasową Zaporą Wapienica. Mecz zakończył się remisem 3:3, a na boisku wystąpili: Kudrys (Sładczyk) – Wentland, Fluder, Riva, Gacek, Gala, Kosmaty, Pietraszewski, Patroń, Jurzak, Wilczek oraz Kuś, Kraus, Budkiewicz, Dudek, Grabski, Skęczek, testowany zawodnik.
Bramki zdobyli: Patroń, Skęczek i Gacek.
W Bielsku-Białej w dniach 3-4.02. br odbyło się I Grand Prix Bielska-Białej w tenisie stołowym. Bardzo dobre III miejsce w kategorii młodzieżowej wywalczył w nim zawodnik UKS The Best Bestwinka, Patryk Gawęda. Gratulacje!
3 lutego br. Bielskie Centrum Kultury w Bielsku-Białej stało się areną wielkiego święta piłki nożnej, bowiem odbyła się Gala 100-lecia Podokręgu Bielsko-Biała. Wydarzenie, będące kulminacją stulecia istnienia, przyciągnęło spore grono działaczy, trenerów, sympatyków oraz licznych zaproszonych gości. To niezapomniane wydarzenie zostało uświetnione szeregiem honorowych wyróżnień oraz emocjonującym programem artystycznym.
W uroczystości wzięło udział liczne grono działaczy, zawodników oraz przedstawicieli samorządu z gminy Bestwina.
Po projekcji filmu poświęconego piłce nożnej w Bielsku-Białej, zaprezentowano przedstawicieli bielskich klubów, doceniając ich wkład w rozwój piłki na lokalnym podwórku. Kolejnym punktem programu była prezentacja pozostałych gmin z Powiatu Bielskiego, gdzie każda z dziesięciu gmin oraz ich kluby otrzymały Medal Stulecia. Gminę Bestwina, pod nieobecność wójta, Artura Beniowskiego, reprezentował sekretarz gminy, Arkadiusz Maj.
Nagrodzono również działaczy, sponsorów i przyjaciół Podokręgu Bielsko-Biała, doceniając ich trud i wsparcie dla lokalnej społeczności piłkarskiej. Prezesi klubów: Robert Włodarczyk, Tadeusz Wróbel i Grzegorz Wieczorek odebrali Medale 100-lecia, wyróżniono również działaczy z naszej gminy. Medale 100-lecia odebrali: Marian Antos i Wacław Waliczek.
Zdjęcia: Dorota Dusik (Śląski Związek Piłki Nożnej)
Do góry