Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nie będzie się już ubiegał o funkcję wójta - wypowiedź Artura Beniowskiego dla Radia Bielsko

24. 01. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 501
Obecny wójt gminy Bestwina zamierza startować w wyborach samorządowych, ale na radnego.- Podjąłem decyzję, że będę startował do Rady Powiatu, więc nie będę po raz czwarty ubiegał się o funkcję wójta. Takie są moje najbliższe plany jeżeli chodzi o samorząd - powiedział dla Radia Bielsko Artur Beniowski. Posłuchaj

Artur Beniowski ma 46 lat. Po raz pierwszy został wybrany wójtem w 2012 roku, w przedterminowych wyborach po śmierci poprzednika Stefana Wodniaka. W kolejnych wyborach w 2014 i 2018 roku był jedynym kandydatem do tej funkcji. 

Wcześniej był już radnym powiatu bielskiego, wybranym w 2010 roku. Jego mandat wygasł w chwili wyboru na wójta.

Do góry