Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

28 stycznia 32 Finał WOŚP

24. 01. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 747
WOSP 2024 ZwirowniaPo raz dziesiąty wolontariusze Sztabu #2861 zarejestrowanego przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina kwestować będą w gminie Bestwina i Wilamowice.
Fundacja WOŚP wyraziła zgodę na zgłoszenie 35 wolontariuszy i tylu ich też pokaże się w niedzielę, 28 stycznia, na ulicach ww. gmin, aby zbierać pieniądze na ogłoszony 24 października cel 32. Finału WOŚP: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Oprócz tego już od 10 grudnia można było wrzucać pieniądze do sztabowych puszek stacjonarnych: sklepy Państwa Barbary i Adama Gawędów – Lewiatan w Kaniowie (dwa) i Bestwince, biblioteki w Bestwinie i Janowicach, Gabinet kosmetyczny Alicji Wodeckiej w Wilamowicach, sklep przemysłowy Jolanty Kopeć w Kaniowie, Sklep – Cukiernia „Asteria” w Kaniowie, Sklep wielobranżowy „U Agi” – Agencja pocztowa w Kaniowie, PPHU „JUTAKO” – Zajazd „Pod dębami” w Bestwinie.
Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.
W Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie odbędzie się impreza towarzysząca, szczegóły na plakacie.
Zapraszam do udziału!
Do góry