Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nowy klip zespołu Rastafajrant

23. 12. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 726
Zespół Rastafajrant z mieszkańcem Kaniowa, Grzegorzem Koziołem w składzie, ma przyjemność zaprezentować Państwu nowy klip, promujący płytę, która ukaże się już końcem stycznia. Został on zrealizowany w czeskiej Karwinie. Premiera odbyła się dzisiaj (16 grudnia) o godz. 12.00.
Rastafajrant powstał w 2015 roku w Cieszynie z inicjatywy Grzegorza Kozioła. Grupa ma na swoim koncie ponad 300 koncertów klubowych i plenerowych w Polsce i Republice Czeskiej, m.in. na Reggaenwalde Festiwal, Orange Warsaw Marathon, Regałowisku Bielawa, Rock Reggae Festiwal w Brzeszczach, Reggae nad Jeziorem, Festiwal Error, Dni Polskie w Karwinie, otwarciu UEFA Euro U-21, wielu dniach miast, gmin, juwenaliach i koncertach WOŚP.
Zespół wielokrotnie gościł jako support zespołu KULT na Pomarańczowej Trasie w 2018, 2019 i 2022 roku grając m.in. w katowickim Spodku, warszawskiej Stodole, łódzkiej Wytwórni czy Arenie Gdynia. W marcu 2018 Rastafajrant wystąpił na zaproszenie Farben Lehre jako jeden z gości trasy "Punky Reggae Live" koncertując wspólnie z Farben Lehre, Gutkiem (Indios Bravos), The Analogs i Big Cyc.
Członkowie zespołu kilkukrotnie gościli na antenie ogólnopolskiej telewizji.
Grupa ma na koncie cztery klipy, dwie płyty EP. Już w styczniu ukaże się pierwsza płyta długogrająca zespołu, a jeszcze w grudniu kolejny klip.Na pierwsze miesiące 2024 roku zespół ma zaplanowany szereg koncertów oraz ponownie będzie gościem zespołu Farben Lehre na trasie Punky Reggae Live.
Muzycy dotychczas dzielili scenę m.in. z KULTem, Perfectem, Cleo, Myslovitz, Big Cyc, Michałem Wiśniewskim, Maleo Reggae Rockers, TABU, Luxtorpedą, Farben Lehre, KSU, LOKA, Łzami, Anią Rusowicz, Pidżamą Porno, The Analogs, GaGa/Zielone Żabki, Mike Love, Scum Of Toytown i wieloma innymi.
Skład zespołu:
Grzegorz Kozioł - wokal
Mateusz Dąbrowski - gitara
Michał Rerak - perkusja / perkusjonalia
Jan Pieczonka - bas
Daniel Żebrok - puzon
Jarosław Pierchała - trąbka
Do góry