Julita Gawęda i Zuzanna Kędzior na podium II Wojewódzkiego Turnieju Tenisa Stołowego

23. 12. 04
Odsłony: 1018
20232023 12023 22023 3W ostatnią niedzielę, 3 grudnia, zawodnicy UKS The Best Bestwinka rywalizowali przy stołach tenisowych w Łaziskach Górnych w II Wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego. Świetne występy i szereg znakomitych gier pozwoliło Julicie Gawędzie i Zuzi Kędzior stanąć na przysłowiowym „pudle”.
W kategorii skrzatek Julitka Gawęda zajęła 2 miejsce przegrywając jeden jedyny mecz tylko w finale, Zuzia zajęła miejsce 3.
O krok od podium w żaczkach  była Zofia Lach, która w półfinale przegrała minimalnie w piątym secie 13:15 i ostatecznie zajęła miejsce 4.
W zawodach tych debiutowali także chłopcy UKS The Best Bestwinka: Daniel Pawełko i Rafał Kóska.
Rafał zajął miejsca 7-8, a Daniel 17-24. Wszyscy pięknie walczyli i rozegrali świetne zawody.