Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jubileuszowy X MEMORIAŁ ANDRZEJA CICHOWSKIEGO

23. 11. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 821
19  listopada 2023 roku (niedziela) w hali sportowej przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Kaniowie odbędzie się  X MEMORIAŁ ANDRZEJA CICHOWSKIEGO. Zarząd Klubu Sportowego Bestwinka pragnie w ten sposób uczcić pamięć wieloletniego działacza  i prezesa klubu. W ramach Memoriału rozegrane zostaną halowe  turnieje  piłki nożnej żaków (rocznik 2013  i młodsi) oraz trampkarzy  (rocznik 2009 i młodsi). W tym roku turniej jest organizowany w ramach realizacji zadania: „Upowszechnianie piłki nożnej w sołectwie Bestwinka”  przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. W obu turniejach wystąpią drużyny: LKS Pasjonat Dankowice, LKS  Bestwina i KS Bestwinka. Początek imprezy o godzinie 11:00.  
                        ZAPRASZAMY!!!
Do góry