Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

„Samuraje" z trofeami w Łambinowicach

23. 11. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 536
Lamb 0Lamb 1Lamb 2Lamb 3Lamb 4Lamb 5Lamb 6Lamb 7lamb 8Modelarze działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Bestwinie mogą pochwalić się kolejnymi zwycięstwami i potwierdzeniem wysokiej formy. W dniach 3-5 listopada br. odbył się w Łambinowicach – 22. Konkurs Modeli Redukcyjnych, w którym nasi modelarze zaprezentowali 12 modeli kartonowych. Wysoki poziom konkursu, tylko zaostrzył apetyt na zdobycie miejsc na podium. A było z kim walczyć. Do Łambinowic zjechali pasjonaci modeli redukcyjnych z Polski, Czech oraz Słowacji prezentując blisko 500 modeli!
Wśród zwycięzców z naszej modelarni znaleźli się:
- Patryk Maga - 1 miejsce za model okrętu podwodnego Scorpene, 1 miejsce za model czołgu T-40, wyróżnienie za Mig 29,
- Jan Wróbel - wyróżnienie za model Kaczora,
- Szymon Świerad - 2 miejsce za model Samuraj,
- Sylwester Kluczny - 1 miejsce za model Gagarin Energia.
Wszystkim uczestnikom oraz zwycięzcom serdecznie gratulujemy!
Do góry