Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sukces młodych zawodników LKS Kaniów w Turnieju Tauron Junior Cup

23. 10. 28
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 572
TauronTauron 1Wielkie emocje przed finałem… W Siemianowicach Śląskich, w kompleksie Sportowym Michał, rozegrano dzisiaj, 28 października, ostatnie mecze eliminacyjne w Turnieju Tauron Junior Cup. Do rywalizacji stanęło 30 zespołów z województwa śląskiego. Zespoły podzielone zostały na sześć 5-zespołowych grup. Zwycięzcy każdej z nich uzyskują bezpośredni awans, najlepsze ekipy z drugich miejsc w poszczególnych rocznikach również będą mogły cieszyć się z awansu, jeśli ich osiągnięty bilans będzie lepszy niż ekip z pierwszego turnieju dla województwa dolnośląskiego i opolskiego. Wielki finał już 10 listopada w Krakowie.
Wcześniej mecze eliminacyjne rozegrano w województwach dolnośląskim i opolskim. Do finału awansowało po 8 zespołów z każdego z roczników w danym turnieju: rocznik 2014, rocznik 2015 oraz rocznik 2016 i młodsi. Z województwa śląskiego w finale rocznika 2016 zagra LKS Przełom Kaniów pod wodzą trenera, Mariusza Cupriaka.
W pierwszym meczu LKS Kaniów pokonał drużynę SRS Gwiazda Ruda Śląska 5:3 po 3 bramkach Dominika i po 2 Szymka.
W drugim meczu wygrał z Liskiem Milówka 4:1 po 2 bramkach Dominika i 2 Szymka, w trzecim pokonał KS94 Rachowice 3:2 po 2 bramkach Dominika i 1 Jasia a w czwartym meczu postawił kropkę nad i zwyciężając w meczu z AP Zagłębie Sosnowiec 4:2, a te 4 bramki zdobył Dominik.
Brawo!!!
Do góry