Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Orkiestra Dęta Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie gra już 25 lat!

23. 10. 25
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 756
OrkiestraOrkiestra 1Orkiestra 2Orkiestra 3Orkiestra 4Wtorkowy wieczór obfitował w niesamowite muzyczne wrażenia!
A wszystko to dzięki Orkiestrze Dętej Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie, która obchodzi 25-lecie działalności.
Na scenie pod batutą kapelmistrz Urszuli Szkucik-Jagiełki Orkiestra zaprezentowała największe hity muzyki filmowej, utwory polskie, zagraniczne, klasyczne i jazzowe. Były również mnóstwo wspomnień, na ekranie wyświetlano zdjęcia z miejsc, gdzie koncertowała Orkiestra, wspomniano muzyków, którzy już odeszli do „wiecznej orkiestry”.
Publiczność do ostatniego miejsca zapełniła Bielskie Centrum Kultury im. M. Koterbskiej w Bielsku-Białej.
Gratulacje, kwiaty, okolicznościowe statuetki, patery dla wszystkich muzyków, instruktorów, rodziców i działaczy zaangażowanych w życie orkiestry wręczali: starosta bielski Andrzej Płonka, radny Rady Powiatu Grzegorz Gawęda, wójt gminy Bestwina Artur Beniowski, posłowie na sejm RP Mirosława Nykiel i Przemysław Drabek, dyrektor GOK w Bestwinie Grzegorz Boboń oraz zaprzyjaźnione orkiestry, zespoły i instytucje.
Zdjęcia i tekst: Facebook Powiat Bielski
Do góry