Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu - aktualizacja

23. 09. 07
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 405
Ten weekend nie będzie tak dobry dla kibiców jak poprzedni, bowiem wszystkie seniorskie drużyny rozgrywać będą mecze wyjazdowe.
KS Bestwinka udaje się w sobotę na mecz z Zaporą II Wapienica. Mecz rozpocznie się o godz. 16.30. W ostatnią niedzielę Zapora zremisowała 2:2 z rezerwami Spójni Landek, a pierwszy mecz ze Słowianem Łodygowice został przeniesiony na 20 września. UWAGA!!! - z powodu braku obsady sędziowskiej mecz z Zaporą II Wapienica przełożony na 18 października, godz. 18.00.
W klasie A LKS Kaniów zagra w niedzielę o godz. 16.00 z Żarem Międzybrodzie Bialskie. Żar w ostatnim meczu przegrał z LKS II Czaniec 1:4 i w ogóle w rundzie jesiennej nie zasmakował zwycięstwa, stracił 18 bramek, zdobył 3.
W lidze okręgowej LKS Bestwina będzie chciał podtrzymać zwycięską passę, ale będzie mu niezmiernie trudno, ponieważ wyjeżdża do lidera (komplet zwycięstw, ostatnie 1:2 z BKS Stal, bramki 17:3). Mecz z LKS Drzewiarz Jasienica zostanie rozegrany w sobotę, 9 września, o godz. 16.00.
Do góry