Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

23. 05. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1213
W lidze okręgowej przed nami 26 kolejka rozgrywek. LKS Bestwina zajmuje obecnie z 35 punktami 7 miejsce. W poprzedniej kolejce pokonał w Łące tamtejszą drużynę 2:0, a w najbliższą sobotę zmierzy się na własnym boisku z BKS Stal Bielsko-Biała, który w rundzie wiosennej spisuje się całkiem przyzwoicie i z 27 punktami zajmuje 12 miejsce oddalając się coraz bardziej od strefy spadkowej. Mimo atutu własnego boiska LKS Bestwina będzie musiał dać z siebie wszystko, aby osiągnąć korzystny rezultat. Trener Rotuza Bronów, Jakub Kubica, tak przewiduje: Bestwina chcąc się zadomowić w środku tabeli będzie chciała mecz na pewno wygrać. Ten sam cel mają zawodnicy BKS-u, którzy jeszcze utrzymania nie mogą być pewni. Ostatnio minimalnie przegrali z Międzyrzeczem, a z relacji słyszałem, że wcale przegrać nie musieli. Gospodarze dobrze się u siebie czują i boisko na pewno będzie pomagało gospodarzom. Uważam, że spotkanie zakończy się remisem, choć tak naprawdę żadne zakończenie tego meczu mnie nie zdziwi. Mecz odbędzie się w sobotę, 20 maja, o godz. 17.00.
W A klasie nie doszło w środę do dokończenia 16 kolejki z uwagi na intensywne opady deszczu, a w najbliższy weekend zostanie rozegrana 23 kolejka. Przed znajdującym się tuż nad miejscem spadkowym KS Bestwinka bardzo trudne zadanie, ponieważ zmierzy się w Czańcu z rezerwami tamtejszego LKS-u, który w ostatnim meczu zremisował z Orłem Kozy 0:0 i zajmuje 7 miejsce (31 punktów). Mecz odbędzie się w niedzielę, 21 maja, o godz. 11.00.
LKS Kaniów (10 miejsce, 26 punktów) podejmować będzie na własnym boisku wspomnianego powyżej Orła Kozy, który w dotychczasowych meczach zdobył 21 punktów i zajmuje 12 miejsce mając 4 punkty przewagi nad KS Bestwinka. Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 17.00.
Do góry