Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Druhny i druhowie MDP OSP Janowice nie dali żadnych szans swoim rywalom

23. 03. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2056
MDP 1MDP 2MDP 3MDP 4Jak co roku o tym czasie, w sobotę, 11 marca, tym razem w Domu Strażaka OSP Kaniów, odbył się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”, a w zasadzie jego gminne eliminacje, bowiem ich zwycięzcy wezmą udział eliminacjach powiatowych, które odbędą się 1 kwietnia w Jaworzu. Najniższy szczebel to eliminacje szkolne i właśnie ich zwycięzcy w liczbie 31 zmierzyli się w eliminacjach gminnych.
Żadnych szans nie dali swoim koleżankom i kolegom młodzi druhowie z MDP OSP Janowice zwyciężając we wszystkich kategoriach wiekowych. I tak:
- kategoria szkoły podstawowe: klasy od 1 do 4:
1 - Wojciech Sznajder (OSP Janowice), 2 - Lilia Kłoda (OSP Kaniów), 3 - Kacper Nalepa (OSP Bestwina)
- szkoły podstawowe: klasy od 5 do 8:
1 - Miłosz Durajczyk (OSP Janowice), 2 - Maja Rezik (OSP Janowice), 3 - Zofia Greń (OSP Bestwinka)
- kategoria szkoły ponadpodstawowe:
1 - Martyna Jordanek (OSP Janowice), 2 - Marek Jordanek (OSP Janowice), 3 - Wojciech Szafarczyk (OSP Kaniów).
Nad całością Turnieju czuwali: prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Bestwinie, Zygmunt Łukoś i komendant gminny, Grzegorz Owczarz, wspierani przez opiekunów Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych poszczególnych OSP, a nagrody ufundowane przez Urząd Gminy najlepszym uczestnikom Turnieju wręczał wójt, Artur Beniowski. Dyplomy dla uczestników oracował i wydrukował Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie.
Do góry