Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Żaki KS Bestwinka najlepsze w Turnieju o Puchar Prezesa

23. 03. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2414
Z udziałem Sportlandii Hecznarowice, Sadi Soccer School Dankowice, LKS Bestwina i KS Bestwinka odbył się w sobotę, 4 marca, w hali sportowej w Kaniowie Halowy Turniej Piłki Nożnej Żaków o Puchar Prezesa KS Bestwinka. Zdjęcia TUTAJ
Na trybunach zasiedli rodzice, dziadkowie, rodzeństwo i gorąco dopingowali młodych piłkarzy. To już kolejne pokolenie w niektórych rodzinach, które uprawia piłkę nożną. I tak, np. w barwach KS Bestwinka brylował Igor Bysko, prawnuk Mariana Firganka, byłego piłkarza i działacza KS Bestwinka, Honorowego Członka tego Klubu, trenerem drużyny jest z kolei Jego siostrzeniec, Waldemar Fluder, a syn Waldemara, Patryk, gra obecnie w KSB i sędziował wszystkie mecze Turnieju. W barwach Sadi Soccer School grali wnukowie prezesa LKS Pasjonat Dankowice, Andrzeja Sadloka, Milan i Filip, a ich trenerami są założyciele szkółki piłkarskiej, synowie Pana Andrzeja, Wojciech i Maciej, Wojciech zawodnik Pasjonata, Maciej były reprezentant Polski i zawodnik Ruchu Chorzów.
Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, grano 2 x 12 minut i zanotowano następujące wyniki:


KS Bestwinka – Sportlandia Hecznarowice – 4:0 – pierwszą bramkę Turnieju zdobył wspomniany Igor Bysko.
LKS Bestwina – Sadi Soccer School 0:7
KS Bestwinka – Sadi Soccer School 3:0
LKS Bestwina – Sportlandia Hecznarowice 0:1
KS Bestwinka – LKS Bestwina 5:1
Sadi Soccer School – Sportlandia Hecznarowice 5:1
Wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale i czekolady, wręczali je wiceprezes KS Bestwinka, Artur Bieroński, skarbnik, Franciszek Stawowczyk i trener, Waldemar Fluder, puchary wręczał Artur Bieroński. Oprócz tego były jeszcze upominki dla trenerów.
Sponsorami Turnieju byli: Urząd Gminy Bestwina – Referat Sportu i Promocji oraz Klub Sportowy Bestwinka.

Do góry