Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kaniów i Bestwina u siebie, Bestwinka na wyjeździe

22. 09. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1421
Zajmujący 4 pozycję w tabeli A klasy LKS Kaniów podejmować będzie w niedzielę, 2 października, o godzinie 15.00 lidera rozgrywek, Sołę Kobiernice. Pomiędzy zespołami są 4 punkty różnicy, Soła nie przegrała jeszcze żadnego meczu w rundzie jesiennej, ma 4 zwycięstwa i 2 remisy.
KS Bestwinka udaje się do Wapienicy, aby zmierzyć się z Zaporą. Terminarze, co prawda, podają jako gospodarza KS Bestwinka, ale będzie to mecz w Wapienicy, pierwotnie Zapora planowała rozgrywanie wszystkich meczów na wyjazdach z uwagi na remont boiska, ale rozgrywa już mecze na własnym stadionie. KS Bestwinka jest 10 – 7 punktów, Zapora 11 – 6 punktów.
W lidze okręgowej LKS Bestwina zagra u siebie w sobotę o godzinie 15.30 z GTS Bojszowy. LKS Bestwina ma 8 punktów i jest 10, GTS Bojszowy 7 i ma punktów 12 – 3 zwycięstwa, 3 remisy i 2 porażki.
Do góry