Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udane biegi Barbary i Tomasza

22. 09. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1908
Tomasz FestiwalBarbara FestiwalTomasz 2 FestiwalBarbara i Tomasz Janusz w ostatni weekend brali udział w 13. Festiwalu Biegowym w Piwnicznej – Zdroju. W ramach Festiwalu odbyło się kilka biegów na różnych dystansach i dla różnych grup wiekowych.
Pani Barbara i jej syn, Tomasz, wspólnie wystartowali w Nocnym Biegu Rodzinnym na 5 km Piwniczna - Zdrój, Nakło, w którym Tomasz zajął 1 pierwsze miejsce, a Pani Barbara była 10 wśród kobiet.
W następnym dniu Pani Barbara wystartowała w Biegu Górskim na 11 km - Nakło, Miasteczko Biegowe, Piwniczna – Zdrój, gdzie zajęła 1 miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast Tomasz wziął udział w Półmaratonie śladami św. Kingi - Stary Sącz - Nakło w Piwniczna – Zdrój, w którym w klasyfikacji Open zajął 7 miejsce, a w swojej kategorii wiekowej był 2.
Pani Barbara tak podsumowuje swój występ: „11 km w deszczu i błocie już za mną. Ostatecznie udało mi się wygrać swoją kategorię wiekową i wracam do domu zmęczona, ale zadowolona.”

Z kolei Tomasz po pierwszym biegu mówił tak: „Nocny bieg na 5km zakończony na 1 miejscu, tak więc zadanie wykonane, jutro walczymy dalej na kolejnym dystansie.” A po drugim biegu tak: „Dzisiaj po szybkiej piątce nocnej i szybkim śnie stanąłem na starcie półmaratonu. Nie nastawiałem się na żadne bieganie, a wręcz miałem potraktować ten półmaraton zadaniowo. Od początku złapałem fajną grupę, gdzie biegliśmy razem do 15km na miejscach 4-6. Niestety, trudny profil trasy nie ułatwił zadania i na mocnym podbiegu pod koniec biegu chłopaki zaczęli mi odchodzić. Ostatecznie na metę wpadłem na 7 miejscu OPEN wygrywając swoją kategorie wiekową. Dwie mocne jednostki treningowe za mną, teraz regeneracja i pracujemy dalej.”

Brawa i gratulacje!!!
Do góry