Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Weekend pełen sportowych wydarzeń

22. 09. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1764
Klasa A:
10 wrzesień, sobota, godz. 16.00 LKS Kaniów – LKS Pionier Pisarzowice
11 wrzesień, niedziela, godz. 16.00 KS Bestwinka – Sokół Zabrzeg
Liga okręgowa:
10 wrzesień, sobota, godz. 16.00 LKS Bestwina – Rotuz Bronów
LKS Kaniów w ostatniej kolejce uległ KS Bystra w Bystrej 1:2, natomiast Pionier Pisarzowice wygrał u siebie z LKS II Czaniec 4:2, tak więc mecz zapowiada się bardzo ciekawie, podobnie jak w Bestwince, gdzie miejscowi w ostatnim meczu przegrali u siebie z GLKS II Wilkowice 1:4, a Sokół Zabrzeg rozgromił na własnym boisku 7:1 Orła Kozy. Na ten moment Przełom Kaniów jest 4, ma 6 punktów, tak samo, jak KS Bestwinka, który jest 5.
LKS Bestwina w pięciu meczach zdobył 5 punktów, natomiast beniaminek, Rotuz Bronów, ma już punktów 11 i zajmuje 5 lokatę w tabeli, LKS Bestwina jest dziewiąty. Derby zapowiadają się bardzo ciekawie.
W sobotę i niedzielę w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych odbywać się będzie Międzynarodowy Turniej w Kajak Polo i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików o Puchar Wójta.
Na drogach Bestwinki i Kaniowa w Rajdzie Śląska dwukrotnie przejadą odcinek specjalny kierowcy rajdowcy. Za pierwszym razem start nastąpi o godz. 11.00, drugi przejazd o godz. 16.40 w tym samym dniu. W Rajdzie wystartuje mieszkaniec Kaniowa, Łukasz Godula, pojedzie Peugeotem 208 z numerem startowym 241. Mapa Rajdu we wcześniejszej informacji z 6 września.
Do góry