Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nasi krwiodawcy walczyli na boisku

22. 09. 04
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 763
W sobotę, 3 września, w Łękawicy odbył się III Turniej Piłki Nożnej Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK Rejonu Bielskiego im. Roberta Wośko. Po raz pierwszy na udział w Turnieju zdecydowała się reprezentacja naszego Klubu HDK PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina i od razu z sukcesem. Zdjęcia TUTAJ
Nasi piłkarze – krwiodawcy w meczu finałowym zremisowali z gospodarzami, Klubem HDK PCK przy Urzędzie Gminy w Łękawicy, 2:2 (obie bramki Sławomir Andreew) i mimo usilnych wniosków o rozegranie dogrywki, gospodarze zarządzili rzuty karne, w których, niestety, naszej drużynie się nie powiodło, natomiast bramkarzowi gospodarzy pozwoliło sięgnąć po tytuł najlepszego bramkarza Turnieju.
Tak więc zespół w składzie: Zbigniew Gębczyński (1 bramka), Sławomir Andreew (4 bramki), Mateusz Puzoń, Artur Droździk, Mateusz Stanoch (1), Andrzej Piekiełko (3), Artur Beniowski, Grzegorz Owczarz, Tomasz Krysiak i Tomasz Zużałek (1) zajął drugie miejsce, a Sławomir Andreew zdobył statuetkę dla najlepszego strzelca.
Klub HDK PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina dziękuje Urzędowi Gminy za użyczenie strojów piłkarskich, a OSP Kaniów za transport zawodników do Łękawicy.
Do góry