Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Najlepiej wypadli najmłodsi - IV edycja Pucharu Polski w kajak polo

22. 07. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1620
PandaBlisko 200 zawodników uczestniczyło w czwartej edycji Pucharu Polski i Panda CUP w Kajak Polo. Turniej zorganizowany przez Międzyszkolny Ośrodek Sportów Wodnych w Choszcznie odbywał się w dniach 16 - 17 lipca br. na jeziorze Klukom w Choszcznie. Puchary i medale wręczyła zwycięzcom Wioletta Kaszak, starosta choszczeńska, która objęła to sportowe wydarzenie honorowym patronatem.
UKS Set Kaniów wystawił w tym turnieju trzy drużyny w dosyć eksperymentalnych składach, za wyjątkiem Panda Cup, co odbiło się na wynikach, ale najważniejszy był przecież udział, zgodnie z zasadą Pierra de Coubertin’a.
I Dywizja w składzie: Łukasz Pilarz, Bartłomiej Dawidek, Jerry Mansner, Dominik Mencak, Gabriel, Cernik zajęła 5 miejsce.
Amelia Ewiak, Maja Pyjas, Przemysław Gruszka, Wojciech Szafarczyk. Maksymilian Borlicki wystąpili w II Dywizji i zajęli 6 miejsce.
Najlepiej zaprezentowali się najmłodsi walczący w Panda Cup: Joanna Szafarczyk, Kaja Gruszka, Adam Sołdra, Robert Sołdra, Mateusz Borlicki i jako jedyni stanęli na podium i odebrali brązowe medale.
A już za tydzień w Kaliszu, w dniach 23 -24 lipca, odbędzie się V edycja i zarazem finałowa rozgrywka o Puchar Polski i zwycięstwo w Panda Cup.
 
Do góry