Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Muzeum Regionalne zaprasza na wernisaż malarstwa i rysunku Pauliny Maciejny

22. 07. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 711
paulina maciejny fotoplakat paulina maciejnyMuzeum Regionalne im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie zaprasza na wernisaż malarstwa i rysunku  Pauliny Maciejny, który odbędzie się 19 lipca o godz. 17:00.
Paulina Maciejny, urodziła się 20 lat temu i jest tegoroczną absolwentką technikum Zespołu Szkół Elektronicznych, Elektrycznych i Mechanicznych im. Jędrzeja Śniadeckiego w Bielsku-Białej na kierunku technik informatyk. Rysunkiem interesuje się od najmłodszych lat. Malarstwo odkrywa natomiast dzięki grupie plastycznej „Jaskółka”. Najwięcej radości sprawia jej rysowanie portretów swoich bliskich,  postaci z filmów oraz gier komputerowych. Wystawa prac w Muzeum Regionalnym będzie jej debiutem artystycznym.
Do góry