Biega również Agnieszka ... i to z powodzeniem

22. 07. 05
Odsłony: 2102
292038431 1184398792136878 1558388150632759874 nO wynikach uzyskiwanych na biegowych trasach przez Tomasza Janusza zamieściłem informację wczoraj. Jakoś umknęło mi, że przecież biega również Agnieszka, żona Tomasza, znana wcześniej pod panieńskim nazwiskiem Chwałek. Nie można więc pominąć informacji, że w niedzielę, w XI edycji Międzynarodowego Biegu Górskiego Anglosaskiego „Limanowa Forrest” Agnieszka zajęła w swojej kategorii wiekowej I miejsce.
Korzystając z okazji jeszcze trochę o samym biegu. Mimo upałów aż 250 zawodników pobiegło na jego 7 - kilometrową trasę. Bieg „Limanowa Forrest” wznowiony został po trzyletniej przerwie. Dla wszystkich uczestników tegorocznego Biegu przygotowana została trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym. Przebiegała ona po szlakach turystycznych, drogach leśnych, polnych, miejscami kamienistych i częściowo po asfalcie. Trasa ta poprowadziła uczestników sportowego wydarzenia na Miejską Górę (716 m. n.p.m.).
Warto nadmienić, że Bieg Górski „Limanowa Forrest” jest jedynym biegiem górskim w Polsce (a może i na świecie), w którym na jednej wytyczonej trasie biorą udział nie tylko zawodowcy i amatorzy górskiego biegania, ale i całe rodziny - tatusiowie, mamusie i ich pociechy.