Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

22. 05. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2036
Już 7 razy z rzędu, a dziewięć wygranych na dziesięć meczów rundy wiosennej ma na swoim koncie drużyna LKS Przełom Kaniów i jest bezsprzecznie najlepszą drużyną w wiosennych rozgrywkach bielskiej klasy A. W najbliższą niedzielę, 22 maja, o godz. 16.00 ma szansę przedłużyć tę passę, ponieważ będzie gospodarzem meczu z KS Bystra, który w rundzie wiosennej nie prezentuje się tak dobrze, jak w jesiennej i w ostatnich 5 meczach odnosił porażki, ale zawsze może przyjść przełamanie, więc nie wolno tej drużyny lekceważyć. 6 miejsce w tabeli, 29 punktów, 8 wygranych 5 remisów, 9 porażek to bilans bystrzan.
KS Bestwinka udaje się do Lędzin, gdzie powalczy z wiceliderem ligi okręgowej, MKS Lędziny. Mecz odbędzie się w sobotę, 21 maja, o godz. 17.00. Gospodarze są zdecydowanym faworytem w tym meczu, do tej pory, w 24 meczach tylko raz zeszli z boiska bez punktów (z liderem, GLKS Wilkowice w Wilkowicach).
LKS Bestwina również w sobotę o godz. 17.00 podejmować będzie u siebie rezerwy GKS Tychy i również w tym wypadku przeciwnik naszej drużyny jest faworytem, ponieważ jest liderem IV ligi i ma na swoim koncie 17 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek.
Sobota, 21 maja, godz. 17.00 – LKS Bestwina – GKS II Tychy
Sobota, 21 maja, godz. 17.00 – MKS Lędziny – KS Bestwinka
Niedziela, 22 maja, godz. 16.00 – LKS Kaniów – KS Bystra
Do góry