Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dzień otwarty w OSP Kaniów

22. 05. 18
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1418
W najbliższy czwartek, tj. 19.05.2022 roku, w remizie OSP Kaniów odbędzie się dzień otwarty. Strażacy OSP Kaniów zapraszają wszystkich mieszkańców Kaniowa i sąsiednich miejscowości do swojej siedziby.
Ze swej strony zapewniają, że będzie możliwość zapoznania się ze sprzętem, jakim dysponuje kaniowska jednostka OSP już od godziny 9.00 do 16.00.
Wszyscy są mile widziani bez względu na wiek. Najlepiej, jeśli starsi przyprowadzą młodszych, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby to własnie ci najmłodsi namówili starszych do odwiedzenia jednostki OSP Kaniów i do zapoznania się ze sprzętem, jakim ta jednostka dysponuje.
Na pewno każde dziecko będzie mogło poczuć się w tym dniu prawdziwym strażakiem! Dziadku, Rodzicu,Siostro, Bracie, spełnijcie te marzenia!
Do góry