Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wszyscy zagrają w sobotę

22. 05. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 106
W sobotę, 7 maja, o godz. 17.00 LKS Bestwina będzie podejmował na własnym boisku Unię Książenice, która w tabeli IV ligi plasuje się tuż nad LKS Bestwina, ale strata bestwinian do swojego przeciwnika wynosi 8 punktów, przy czym gospodarze mają do rozegrania jeden mecz zaległy. W ostatnim meczu Unia przegrała z GKS II Tychy 0:5, a LKS Bestwina uległ Piastowi II Gliwice 1:4.
W lidze okręgowej KS Bestwinka w dalszym ciągu również znajduje się w strefie spadkowej i również w sobotę o godz. 17.00 zmierzy się z JUW-e Jaroszowice, który ma o 12 punktów więcej od bestwinczan i zajmuje 10 miejsce. KS Bestwinka zremisował w ostatnim meczu z LKS Studzienice 1:1, a JUW-e Jaroszowice przegrał z LKS Łąka 0:1.
LKS Kaniów wygrał trzy kolejne mecze, w ostatnim z Sołą Kobiernice 2:1 i mając 34 punkty zajmuje 4 miejsce w tabeli.  W sobotę uda się do Pisarzowic, by tam powalczyć o kolejne punkty z Pionierem, który w ostatnim meczu zremisował z Orłem Kozy i z 25 punktami zajmuje 8 miejsce. Początek meczu o godz. 17.00
Do góry