Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udany (piłkarsko) weekend

08. 10. 13
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 3793

 Nie tylko kibice reprezentacji narodowej mogą cieszyć się ze zwycięstw swojej drużyny. W ostatni weekend drużyny z naszej gminy zdobyły komplet punktów.Bardzo dobrze, że terminarz rozgrywek został ustalony w taki sposób, że można zobaczyć mecze rozgrywane przez sąsiadów. Wczoraj na boisku w Kaniowie obecnych było  wielu kibiców i zawodników KS Bestwinka, a z kolei kiedy KS Bestwinka rozgrywa mecz u siebie również zawodnicy i kibice LKS Przełom Kaniów zasiadają tam na ławkach wokół boiska. Nie inaczej jest w przypadku LKS Bestwina.
KS Bestwinka rozgrywał mecz na wyjeździe w Wilkowicach o godz. 11 i przywiózł stamtąd 3 punkty aplikując wilkowiczanom dwie bramki.
GLKS Wilkowice – KS Bestwinka 1:2
LKS Bestwina również grał na wyjeździe i po bramkach Gołębia, Skęczka i K. Byrskiego, przy równoczesnej porażce wicelidera, umocnił się na pierwszej pozycji i pewnie zmierza do awansu do okręgówki.
Pionier Pisarzowice – LKS Bestwina 0:3
LKS „Przełom” Kaniów na własnym boisku gościł wspomnianego wyżej wicelidera – LKS Sokół Buczkowice i strzelając mu dwie bramki a jednocześnie zachowując czyste własne konto utrzymał 4 pozycję w tabeli i pomógł zwiększyć LKS Bestwina do 5 punktów przewagę nad drugą w tabeli drużyną. Bramki zdobyli Sporys i Maroszek i obie były przecudnej urody.
Przełom Kaniów – Sokół Buczkowice 2:0

Podsumowanie całej 9 kolejki bielskiej A - klasy TUTAJ

Do góry