Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

V TURNIEJ SKRZATÓW, ŻACZKÓW, ORLIKÓW I TRAMPKARZY z okazji Dnia babci i Dziadka

22. 01. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 816
LKS PRZEŁOM KANIÓW zaprasza Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA na V TURNIEJ SKRZATÓW, ŻACZKÓW, ORLIKÓW I TRAMPKARZY,  który odbędzie się pod patronatem GMINY BESTWINA w dniach 22-23.01.2022.
Pierwsze na parkiet hali w Kaniowie wybiegną SKRZATY z roczników 2015 i młodsi, w sobotę 22 - ego o 9:30. Następnie w godzinach popołudniowych od 13:00 w szranki staną drużyny ŻACZKÓW 2013 i młodsi. Natomiast w niedzielę 23 - ego z rana od 9:00 zaczynają ORLIKI z roczników 2011 i młodsi, a na deser o 13:30 rozpoczną się zmagania TRAMPKARZE z roczników 2007 i młodsi. Zapraszamy przede wszystkim wszystkie BABCIE i DZIADKÓW, wszystkich sympatyków piłki nożnej, trenerów, zawodników, rodziców, rodzeństwo i rodziny. Zapewniamy szereg atrakcji. Będzie przepyszne ciasto upieczone przez mamy, pyszna kawa i herbatka w bogato zaopatrzonym bufecie. A największą atrakcją będzie rywalizacja na parkiecie naszych milusińskich. Przyjdźcie, podopingujcie, zjedzcie przepyszne ciasta, a na pewno nie pożałujecie.
 
Do góry