Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Trzy nowe radiowozy dla czechowickiej Policji, wsparcie od samorządu gminy Bestwina

21. 12. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 885
W czwartek, 16 grudnia w Komisariacie Policji w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się zbiórka policjantów, podczas której odbyło się uroczyste przekazanie trzech nowych radiowozów: dwóch nieoznakowanych marki Kia Cee’d oraz oznakowanej Toyoty Corolli z napędem hybrydowym wartych w sumie blisko 300 tysięcy złotych.
Samorządy, które partycypowały w zakupie pojazdów, reprezentowali: burmistrz Czechowic-Dziedzic Marian Błachut, wójt gminy Bestwina Artur Beniowski i Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej Marek Rączka. Gospodarzem spotkania był komendant czechowickiej Policji mł. insp. Mariusz Mrożek ze swoją zastępczynią podinsp. Elżbietą Pacholską, wziął w nim też udział Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej inspektor Krzysztof Herzyk. Samorządowcy razem z komendantem miejskim w symboliczny sposób przekazali stróżom prawa z Czehowic-Dziedzic dokumenty oraz kluczyki do pojazdów.
W imieniu samorządów głos zabrał burmistrz Marian Błachut. Podziękował policjantom z Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic za codzienną służbę i trud wkładany w poprawę bezpieczeństwa mieszkańców regionu. Zapewnił też o zrozumieniu potrzeb bielskiego garnizonu Policji i o dalszym wsparciu samorządów. Podziękowania za dofinansowanie czechowickiej floty radiowozów złożył komendant z Czechowic-Dziedzic młodszy inspektor Mariusz Mrożek.
Głos zabrał również inspektor Krzysztof Herzyk. Szef bielskich policjantów podziękował za dotychczasowe wsparcie, jakiego nieustannie bielskiej Policji dostarczają samorządy. Zapewnił, że jest ono solidnym wsparciem, dzięki któremu policjanci mogą lepiej spełniać swoje zadania i lepiej dbać o porządek i bezpieczeństwo mieszkańców regionu.
Źródło: www.czecho.pl

 

Do góry